• 55.42€6 %

  • +vat (23%)

  • 52.10€ bruto su mokesčiais


Galimi pasirinkimaiPaklauskite prekės

Įveskite rezultatą į aukščiau esantį lauką
Filmai : Opalescence PF Dr Kit 16%

Šalis

Pristatymo būdai

GLS siuntimas (Lithuania)

Pristatymo laikas yra maždaug (2) dienų nuo išsiuntimo. Pateikite užsakymą iki 14:30 PM , kad pristatytumėte šiandien.

12.39€ bruto su mokesčiais


Opalescence PF Dr Kit 16%

Opalescencija 10 % 16 %:

  • patobulinta formulė apsaugo nuo padidėjusio jautrumo atsiradimo
  • neleidžia susidaryti kariesui ir skatina emalio remineralizaciją
  • įvairių skonių, koncentracijų ir tipų pakuotės paciento ir gydytojo patogumui

Patobulinta Opalescence PF (kalio nitratas, fluoridas) preparatų formulė karbamido peroksido pagrindu, papildomai turinčių fluoro ir kalio nitrato – nuo padidėjusio jautrumo, padidina gydymo komfortą. Kalio nitrato ir fluoro jonų pridėjimas leidžia pašalinti arba žymiai sumažinti padidėjusį jautrumą balinimo metu. Opalescencijos pH yra maždaug 6,5 (arti neutralaus). Preparate yra 20% vandens, todėl sumažėja dantų dehidratacijos rizika.

„Opalescence“ 10% PF ir 16% PF labiau naudojami naktiniam perdangos balinimui arba kelių valandų gydymui per dieną. Preparatai yra trijų rūšių: mėtų, arbūzų ir beskonių.

Norint atlikti gydymą Opalescence perdangos metodu, gydytojas ima atspaudus, leidžiančius kiekvienam pacientui paruošti specialias, individualias perdangas ant dantų. Skaidri, patogi ir lanksti perdanga užtikrina balinimo saugumą miegant ir nepastebima dieną. Įdėklus gamina technikas, naudodamas vakuuminį formuotoją. Modelyje, naudodamas komplekte esančią blokuojančią dervą, technikas pagamina rezervuarus, kurie padidina terapijos efektyvumą padidindamas balinimo gelio kiekį, esantį perdangoje. Odontologas duoda pacientui švirkštus su Opalescence geliu, paaiškina, kaip juo tepti perdangas ir kiek laiko uždėti. Namuose pacientas tiesiog uždeda geliu užpildytą įklotą ant dantų ir palieka nakčiai arba kelioms valandoms per dieną. Paprastai gydymas trunka apie savaitę. Gydymas labai saugus pacientui, naujausi tyrimai parodė, kad Opalescence PF preparatai prisideda prie emalio remineralizacijos ir neleidžia susidaryti kariesui. Kai padėklas yra vietoje, gelis išlieka aktyvus 8–10 valandų. Dantys pašviesėja jau po pirmos nakties. Protezinės restauracijos (pvz., vainikėliai ir tiltai) ir plombos nebalinamos. Esant poreikiui, spalvai nusistovėjus (dažniausiai tai trunka dvi savaites), odontologas gali jas pakeisti, parinkdamas tinkamą šviesesnę spalvą. Balinimo metu keliems procentams pacientų pasireiškia laikinas dantų jautrumas šalčiui, kuris išnyksta per vieną-tris dienas po gydymo pabaigos. Odontologas gali rekomenduoti naudoti specialų preparatą (Ultra Ez), kad sumažintų jo simptomus. Opalescencinis gelis supakuotas į mažus švirkštus po maždaug. 1,2 ml, kurioje yra vienkartinė preparato dozė.

Paketas:

  • 8 puslapiai (1,2 ml) Opalescence PF geliai 10 % arba 16 % karbamido peroksido
  • Perdangos dėžutė
  • Small Opalescence dantų pasta
  • LC blokavimo derva
  • 2 0,9 mm minkšto padėklo plokštės

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

paskutinis aktualizavimas : 2022-12-08 15:01:09