• 62.07€6 %

  • +vat (21%)

  • 58.35€ bruto su mokesčiais


Galimi pasirinkimaiPaklauskite prekės

Įveskite rezultatą į aukščiau esantį lauką
Filmai : Opalescence PF Dr Kit 16%

Pristatymo būdai

GLS siuntimas (Lithuania)

Pristatymo laikas yra maždaug (2) dienų nuo išsiuntimo. Pateikite užsakymą iki 14:30 PM , kad pristatytumėte šiandien.

12.63€ bruto su mokesčiais


Opalescence PF Dr Kit 16%

Opalescencija 10 % 16 %:

  • Patobulinta formulė apsaugo nuo padidėjusio jautrumo atsiradimo
  • Jis apsaugo nuo ėduonies susidarymo ir skatina emalio remineralizaciją
  • Paciento ir gydytojo patogumui siūlomi įvairūs skoniai, stiprumai ir pakavimo galimybės

Patobulinta Opalescence PF (kalio nitratas, fluoridas) preparatų formulė karbamido peroksido pagrindu, papildomai turinčių fluoro ir kalio nitrato – nuo padidėjusio jautrumo, padidina gydymo komfortą. Kalio nitrato ir fluoro jonų pridėjimas leidžia pašalinti arba žymiai sumažinti padidėjusį jautrumą balinimo metu. Opalescencijos pH yra maždaug 6,5 (arti neutralaus). Preparate yra 20% vandens, todėl sumažėja dantų dehidratacijos rizika.

Opalescenciniai 10% PF ir 16% PF naudojami naktiniam perdangos balinimui arba kelių valandų terapijai dieną. Preparatai yra trijų rūšių: mėtų, arbūzų ir beskonių.

Norint atlikti gydymą Opalescence perdangos metodu, gydytojas ima atspaudus, kurie leidžia kiekvienam pacientui padaryti specialias, individualias perdangas. Skaidrus, patogus ir lankstus užvalkalas užtikrina balinimo saugumą miegant ir yra nepastebimas dieną. Perdangas gamina technikas, naudodamas vakuuminį formuotoją. Modelyje, naudodamas komplekte esančią blokuojančią dervą, technikas pagamina rezervuarus, kurie padidina terapijos efektyvumą padidindamas balinimo gelio kiekį, esantį perdangoje. Odontologas duoda pacientui švirkštus su Opalescence geliu, paaiškina, kaip juo tepti perdangas ir kiek laiko uždėti. Namuose pacientas tiesiog uždeda geliu užpildytą padėkliuką ant dantų ir palieka nakčiai arba kelioms valandoms per dieną. Paprastai gydymas trunka apie savaitę. Gydymas labai saugus pacientui, naujausi tyrimai įrodė, kad Opalescence PF preparatai prisideda prie emalio remineralizacijos ir užkerta kelią kariesui. Uždėjus padėkliuką ant dantų, gelis išlieka aktyvus 8–10 valandų. Jau po pirmos nakties gaunamas reikšmingas dantų balinimas. Protezų restauracijos (pvz., vainikėliai ir tiltai) ir plombos nebalina. Esant poreikiui, spalvai nusistovėjus (tai dažniausiai užtrunka dvi savaites), odontologas gali jas pakeisti, parinkdamas atitinkamą šviesesnę spalvą. Balinimo metu keliems procentams pacientų pasireiškia laikinas dantų jautrumas šalčiui, kuris išnyksta per vieną-tris dienas po gydymo pabaigos. Odontologas gali rekomenduoti naudoti specialų preparatą (Ultra Ez), kad sumažintų jo simptomus. Opalescencinis gelis supakuotas į mažus švirkštus, kurių talpa 1,2 ml, kurioje yra vienkartinė preparato dozė.

Pakuotė:

  • 8str. (1,2 ml) Opalescence PF geliai 10 % arba 16 % karbamido peroksido
  • Perdangos dėžutė
  • „Opalescence Small“ dantų pasta
  • LC blokavimo derva
  • 2 x 0,9 mm minkšti padėklai

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

paskutinis aktualizavimas : 2023-05-29 14:04:35