Prekės kodas: 4581
Kiekis: Brak w magazynie
Porcelian Etch & Silanas
Ultradent

41.50€ +vat51.77€

50.22€ grubus

Porcelian Etch & Silanas

Porceliano ėsdintuvas ir silanas leidžia taisyti protezų restauracijas biure, tiesiai paciento burnoje. Ultradent Porcelain Etch - porcelianinis ėsdinimas Ultradent naudojamas porcelianui ėsdinti taisant protezų restauracijas paciento burnoje, taip pat ėsdinti porceliano lukštus, vainikėlius ar įklotus prieš juos cementuojant. Silanas ant porceliano užtepamas po to, kai jis buvo išgraviruotas porceliano ėsdinimo priemone prieš taikant klijavimo sistemą. Tiek porceliano ėsdinimo priemonė, tiek Ultradent silanas yra supakuoti į patogius švirkštus su atitinkamais šepetėlių aplikatoriais (antgaliais). Tankiame, gelio pavidalo, geltoname porceliano ėsdinimo priemone yra fluoro rūgšties, buferinės, kad neišsiskirtų kenksmingi garai (tai gali nutikti naudojant porceliano ėsdinimo techniką). Dėl to porcelianas gali būti išgraviruotas paciento burnoje. Jei medžiaga vartojama į burną, minkštuosius audinius rekomenduojama apsaugoti šviesoje kietėjančia Opal Dam apsaugine derva.

Paketas:

  • 1 švirkštas 1,2 ml porceliano ėsdinimo priemonės ir 1 švirkštas 1,2 ml silano,
  • 10 juodų mini šepetėlių antgalių juodi su šepetėliu,
  • 10 raudonų Inspiral BrushTips su juodu šepetėliu

Prekės kodas: 4581
Prekių ženklai Ultradent
Porcelian Etch & Silanas

41.50€ +vat51.77€

50.22€ grubus

Prekės kodas: 6670
Kiekis: 3
Monobond Plus 5g
Ivoclar Clinical

91.09€ +vat129.67€

110.22€ grubus

Monobond Plus 5g

Monobond Plus

Monobond Plus – universali vieno buteliuko klijavimo medžiaga, didinanti kompozitinių cementų klijavimo su bet kokio tipo proteziniais pagrindais stiprumą.

Novatoriškas 3 skirtingų funkcinių grupių – silano metakrilato, metakrilato fosfato ir metakrilato sulfido – derinys leidžia sukurti tvirtą ir patvarų ryšį su bet kokio tipo medžiaga, iš kurios buvo pagamintas protezas. Privalumai

  • Visų tipų protezų (ličio disilikato keramikos, oksidinės keramikos, metalo, kompozito) paviršiaus paruošimas
  • Vieno atsako laikas: 60 sekundžių
  • Laikymas kambario temperatūroje

Indikacijos

Vienbutelis „gruntas“ kiekvienam restauravimo tipui (ličio disilikatinė keramika, cirkonio oksidas, aliuminio oksidas, metalas, kompozitas). Įtakoja nuolatinės cheminės jungties tarp kompozitinio cemento ir restauracijos pasiekimą.

Prekės kodas: 6670
Prekių ženklai Ivoclar Clinical
Monobond Plus 5g

91.09€ +vat129.67€

110.22€ grubus

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)